لوگو تصویر
 
اسامی راه‌یافتگان به مرحله نهایی بخش‌های مسابقه‌ای چهاردهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی

کاندیداهای مرحله نهایی بخش فن‌آفرینان- شرکت‌های نوپا (به ترتیب حروف الفبا)

ردیف

نام شركت كننده

نام شرکت

عنوان فعالیت

استان

1

محمدعلی اخایی

شرکت آداک ویرا ایرانیان رهجو

اپلیکیشن آویـــر: شناسائی فیلم توسط نرم افزار

تهران

2

مهدی ترابیان اصفهانی

شرکت آژمان صنعت پژوهان نامدار اسپادانا

طراحی و ساخت مستر سوئیچ تمام دیجیتال جامع

اصفهان

3

علی رحمان‌پور

شرکت راهبران اینترنت اشیاء

طراحی و توسعه یکپارچه زنجیره فنی راهکارهای اینترنت اشیاء مبتنی بر فناوری توان پایین-برد بالا و ارایه پلتفرم تجاری‌سازی آن

تهران

4

علی زین‌العابدینی هزاوه

شرکت فناوری آتیه پویندگان اکسیر

طراحی و ساخت دستگاه اندازه‌گیری کشش بین‌سطحی

مرکزی

5

محسن مسگریان

شرکت سان طب کرمانشاه

طراحی سامانه ارزیابی و نظارت دفاتر پرستاری (سان نا)

کرمانشاه

6

شهرام نصرتی

شرکت پدیده فناوران هوشمند کهربا

فعال در زمینه طراحی، ساخت نمونه سازی، سفارشی سازی و تولید محصولات کنترل حرکت شامل درایوهای پیشرفته انواع الکتروموتورهای سه فاز، الکتروموتورها، ترموستات‌ها، کنترلرها

قم

کاندیداهای مرحله نهایی بخش فن‌آفرینان- شرکت‌های رشدیافته (به ترتیب حروف الفبا)

ردیف

نام شركت كننده

نام شرکت

عنوان فعالیت

استان

1

محمد ریاحی‌منش

شرکت دانش بنیان به آرین صنعت اصفهان

دست یابی به دانش فنی ، بومی سازی و تولید صنعتی محصول استراتژیک و دانش بنیان روغن نورد برای خطوط نورد سرد ورق های فولادی در شرکت های تولید فولاد

اصفهان

2

سعید زکایی

شرکت پارسا پلیمر شریف

تولید ترکیبات و آمیزه‌های پیشرفته‌ی پلیمری به صورت انواع مستربچ و کامپاند ترموپلاستیک و نانوکامپوزیت‌های پیشرفته پلیمری

تهران

3

سهیل ساعدی

شرکت تابان گوهر نفیس

طراحی و ساخت سیستم‌های امنیتی مه‌ساز ضدسرقت

اصفهان

4

علی‌نظر صالح‌نیا

مجتمع دانش بنیان کشت و صنعت خرمان

ساخت و تولید داروی میرتولئا

لرستان

5

عباس عسکری ساری

شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات امن مهیمن

طرح ثبت تجهیزات دارای سیم کارت «طرح رجیستری»

تهران

6

امیر فرشچی

شرکت آریوژن فارمد

تولید آنتی بادی منوکلونال نوترکیب دارویی تراستوزومب (Trastuzumab) با نام تجاری آریوتراست جهت درمان سرطان پستان

البرز

7

فرید نجات‌بخش آزادانی

شرکت بهیار صنعت سپاهان

طراحی و ساخت دستگاه شتابدهنده خطی پزشکی و سایر ملزومات رادیوتراپی؛ طراحی و ساخت تجهیزات پیشرفته تشخیصی تصویربرداری پزشکی نظیر رادیولوژی دیجیتال و سی تی اسکن؛ طراحی و ساخت دستگاه های بازرسی ایکس- ری کانتینری و خودرویی

اصفهان

8

سید وحید نحوی

شرکت مهندسی ارتباطی پیام پرداز

توسعه سامانه مرکز عملیات امنیت بومی و ارائه خدمات مبتنی بر آن

اصفهان

کاندیداهای مرحله نهایی بخش فن‌آفرینان- شرکت‌های تاثیرات اجتماعی (به ترتیب حروف الفبا)

ردیف

نام شركت كننده

نام شرکت

عنوان فعالیت

استان

1

محمدرضا آقایا

شرکت توسعه و تدبیر جوامع سلام (باسلام)

طراحی و توسعه پلتفرم بازار خرید و فروش محصولات ایرانی (کسب و کارهای کوچک، خانگی و روستایی ایرانی)(باسلام)

قم

2

علی باقری فرزانه

شرکت کیمیاگران رسام پارسی

تولید ابزارهای مورد نیاز آموزشی ریاضی در دوره‌ی دبستان و متوسطه‌ی اول در سطح کشور و بین‌المللی وبا توجه به اخرین روش‌ها و کتب تالیف شده در کشور و خارج از کشور- ارائه طرح پارک ریاضی به صورت کامل در خاورمیانه برای اولین بار

قم

3

سعید سامانی مجد

شرکت بهین آب زنده رود

بکارگیری ترکیب فناوری های سامانه های گندزدایی پیشرفته الکترولیز نمک طعام، فیلتراسیون پیشرفته و پکیج های تصفیه فاضلاب جهت تصفیه تکمیلی پساب تصفیه خانه فاضلاب بهداشتی جهت مصارف فضای سبز شهری

اصفهن

4

عباس عسکری ساری

شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات امن مهیمن

طرح ثبت تجهیزات دارای سیم کارت «طرح رجیستری»

تهران

5

محمدعلی مقدم

شرکت نام آوران آفرینش فردا

شبکه اجتماعی آموزش دروس حوزوی

قم

6

فرهاد هاشمی

شرکت بینش‌پژوهان فن‌آور سپاهان

طراحی و ساخت پلتفرم محتوای تعاملی با عنوان "کتابخانه تعاملی هزارافسان"

اصفهان

کاندیدای مرحله نهایی بخش فن‌آفرینان- شرکت‌های تداوم فن‌آفرینی

ردیف

نام شركت كننده

نام شرکت

عنوان فعالیت

استان

1

سعید سامانی مجد

شرکت بهین آب زنده رود

بکارگیری ترکیب فناوری های سامانه های گندزدایی پیشرفته الکترولیز نمک طعام، فیلتراسیون پیشرفته و پکیج های تصفیه فاضلاب جهت تصفیه تکمیلی پساب تصفیه خانه فاضلاب بهداشتی جهت مصارف فضای سبز شهری

اصفهان

کاندیدای مرحله نهایی بخش فن‌آفرینان- جایزه فناوری صنعت‌ساز دکتر محمود شیخ‌زین‌الدین

ردیف

نام شركت كننده

نام شرکت

عنوان فعالیت

استان

1

حمیدرضا رفیعی‌زاده

شرکت دانش‌بنیاد آریا ایرانیان

طراحی و ساخت ابزار اندازه‌گیری دما و فشار چاه‌های نفت و گاز

خوزستان

2

سعید زکایی

شرکت پارسا پلیمر شریف

تولید ترکیبات و آمیزه‌های پیشرفته‌ی پلیمری به صورت انواع مستربچ و کامپاند ترموپلاستیک و نانوکامپوزیت‌های پیشرفته پلیمری

تهران

3

امیر فرشچی

شرکت آریوژن فارمد

تولید آنتی بادی منوکلونال نوترکیب دارویی تراستوزومب (Trastuzumab) با نام تجاری آریوتراست جهت درمان سرطان پستان

البرز

4

فرید نجات‌بخش آزادانی

شرکت بهیار صنعت سپاهان

طراحی و ساخت دستگاه شتابدهنده خطی پزشکی و سایر ملزومات رادیوتراپی؛ طراحی و ساخت تجهیزات پیشرفته تشخیصی تصویربرداری پزشکی نظیر رادیولوژی دیجیتال و سی تی اسکن؛ طراحی و ساخت دستگاه های بازرسی ایکس- ری کانتینری و خودرویی

اصفهان

کاندیدای مرحله نهایی بخش مسابقه ای طراحان کسب و کار

 ردیف    بخش  نام  نام خانوادگی  عنوان طرح  شهر  استان
1 المپیاد دانشجویی هایدا احمدزادی سنتز بیودیزل از روغن های پسماند با استفاده از نانو کاتالیست اسیدی رشت گیلان
2 المپیاد دانشجویی کیارش فرقدانی سامانه تخصصی آموزش و ارزیابی تعاملی برنامه نویسان آینده اصفهان اصفهان
3 المپیاد دانشجویی شبنم لقمانی تشخیص سرولوژیکی آفات و بیماری های گیاهی و کنترل بیولوژیکی آنها کرمانشاه کرمانشاه
4 المپیاد دانشجویی علی برق لامع پلتفرم مدیریت و کنترل فعالیت های فرزندان در فضای مجازی تهران تهران
5 المپیاد دانشجویی امید پوره ئی راکتور چند مرحله ای تصفیه پساب های صنعتی همدان همدان
6 المپیاد دانشجویی کیومرث خانی امین جان دبی سنج الکترونیکی هوشمند بدون نیاز به منبع تغذیه خارجی آستارا گیلان
7 المپیاد دانشجویی منیر شالبافان بازیافت کلاژن از ضایعات زیستی قزوین قزوین
8 المپیاد دانشجویی نسترن رحیم داد سنتزالکتروشیمیایی نانو ذرات مغناطیسی مگنتایت به روش جدید و کاربرد آن درحذف یون‌های فلزات سنگین و رنگ های آلی همدان همدان
9 المپیاد دانشجویی آرش واقف کودهی پایه های نشانگر مسیر خطا و حالت شبکه های توزیع برق رشت گیلان
10 المپیاد دانشجویی فاطمه سقطچی توليد رنگدانه، رنگ، جوهر و پوشش فلورسنت و آنتي باكتريال با استفاده از نانوذرات كربني زنجان زنجان
11 المپیاد دانشجویی ابوالفضل رعنائی لسان نانو جاذب مغناطیسی جهت شیرین سازی آب بوئین زهرا قزوین
12 المپیاد دانشجویی مهناز برمشوری ارائه پروتکل تولید و تخلیص پکتین (تولید مواد اولیه در صنایع غذایی) شیراز فارس
13 المپیاد دانشجویی کیومرث خانی امین جان بال هواپیما با قابلیت کنترل انحنای سطح آستارا گیلان
14 المپیاد دانشجویی فریبرز عزیزی تولید تجهیزات بهره برداری از درخت بنه کرمانشاه کرمانشاه
15 المپیاد دانشجویی مسلم شریفی فر سیستم پارکینگ هوشمند مبتنی بر اینترنت اشیا نهاوند همدان
16 المپیاد دانشجویی یوسف نادری اسپری خود پاک شونده دیوان دره کردستان
17 المپیاد دانشجویی امیر عباس محمدی کوشکی سامانه جامع ارزیابی وپایش بیمار با کارت سلامت بجنورد خراسان شمالی
18 المپیاد دانشجویی زهرا غیبی گام (گزارشگر آماری)، نرم افزار تحت وب تحلیلگر آماری شیراز فارس
19 المپیاد دانشجویی جواد دیناروند پهپاد پرواز نامحدود بوئین زهرا قزوین
1 طرح كسب و كار آزاد امیرارسلان حرّ سامانه‌های کشت عمودی اصفهان اصفهان
2 طرح كسب و كار آزاد محمدمهدی حاجتی ساخت مولتی کود ارگانیک از ضایعات کشاورزی رشت گیلان
3 طرح كسب و كار آزاد امین فرزادفر طراحی و توليد فیلترهای سلولزی عمقی تدریجی و دستگاه‎های فیلتراسیون مربوطه مشهد خراسان رضوی
4 طرح كسب و كار آزاد صباح معتمدی ارائه خدمات مکانمند با استفاده از تصاویر ماهواره ای، فتوگرامتری هوایی و Gis کرمانشاه کرمانشاه
5 طرح كسب و كار آزاد عاطفه امینی تولید بسته افزودنی آنتی باکتریال (برپایه نانو) مورد استفاده در ساخت روغن امولسیون شونده اصفهان اصفهان
6 طرح كسب و كار آزاد مسعود حکیمی تبار پرورش و تولید انبوه کنه های شکارگر برای کنترل آفات گلخانه ها شاهرود سمنان
7 طرح كسب و كار آزاد احسان رمضانیان کیکانلو تولید سبکدانه صنعتی پی لیکا(P LECA) بجنورد خراسان شمالی
8 طرح كسب و كار آزاد سعید کدخدایی تولید کراتین هیدرولیز شده از ضایعات دامی اصفهان اصفهان
9 طرح كسب و كار آزاد مهدی روشنی تولید موم قالب‌گیری کرمانشاه کرمانشاه
10 طرح كسب و كار آزاد حمید سعادت نیا بازیابی رطوبت خروجی از برج خنک کننده به عنوان منبع آب شیرین اصفهان اصفهان
11 طرح كسب و كار آزاد هیمن گل‌پیرا شبیه ساز سيستم‌هاي قدرت نوین سنندج کردستان
12 طرح كسب و كار آزاد مازیار مومنی پتانسیل یابی آب های ژرف گسیلی اصفهان اصفهان
13 طرح كسب و كار آزاد علی زین العابدینی هزاوه ساخت دستگاه استخراج اسانس از گیاهان دارویی با استفاده از سیال فوق بحرانی و انجام خدمات اسانس گیری جهت دستیابی به شرایط بهینه آزمایشگاهی اراک مرکزی
14 طرح كسب و كار آزاد سید علی محمدیه اولین زبان برنامه نویسی ایرانی کاشان اصفهان
15 طرح كسب و كار آزاد منوچهر بهزادی جذب شیرابه های ناشی از زباله های شهری و صنعتی در مراحل مختلف تولید، حمل ودفن زباله اراک مرکزی
16 طرح كسب و كار آزاد محمد عبداله بیگی تولید الکترودهای سطحی یکبار مصرف EMG ( الکترومایوگرافی) آباده فارس
17 طرح كسب و كار آزاد سمیرا پورفرهنگ تهیه نانوسیال به عنوان سیال انتقال حرارت بجنورد خراسان شمالی
18 طرح كسب و كار آزاد رزا نخستین توليد محلول lysis buffer برای استفاده در دستگاه هاي فلوسیتومتری، سيس مكس اصفهان اصفهان
19 طرح كسب و كار آزاد صالح محمدی رضایی وسایل آموزشی خلاقانه بجنورد خراسان شمالی
20 طرح كسب و كار آزاد محمدجواد پیرامن پلتفرم تخصصی روانشناسی قم قم
21 طرح كسب و كار آزاد نیما نقدی روزبهانی الگوي ملي كار آفريني اجتماعي در جهت رفع گرسنگي نيازمندان اصفهان اصفهان

فینالیست های بخش مسابقه ای فرصت‌های سرمایه‌گذاری

ردیف نام و نام خانوادگی عنوان طرح شهر استان
1 منوچهر بهزادی جذب شیرابه های زباله های شهری و صنعتی اراک مرکزی
2 عاطفه امینی تولید بسته افزودنی آنتی باکتریال (برپایه نانو) مورد استفاده در ساخت روغن امولسیون شونده اصفهان اصفهان
3 مسعود حکیمی تبار پرورش و تولید انبوه کنه های شکارگر برای کنترل آفات گلخانه ها شاهرود سمنان
4 سعید کدخدایی تولید کراتین هیدرولیز شده از ضایعات دامی اصفهان اصفهان
5 رزا نخستین توليد محلول lysis buffer برای استفاده در دستگاه هاي فلوسیتومتری، سيس مكس اصفهان اصفهان
6 امین فرزاد فر طراحی و تولید فیلترهای سلولزی عمقی تدریجی و دستگاههای فیلتراسیون مشهد خراسان رضوی
7 مهدی روشنی تولید موم قالب گیری کرمانشاه کرمانشاه
8 امید پوره ئی راکتور چند مرحله ای تصفیه پسابهای صنعتی همدان همدان
9 سید میلاد حسینی تولید و نصب درب های ایمنی در ایستگاههای مترو تهران تهران
10 کیارش فرقدانی سامانه تخصصی آموزش و ارزیابی تعاملی برنامه نویسان آینده اصفهان اصفهان
11 فاطمه سقطچی توليد رنگدانه، رنگ، جوهر و پوشش فلورسنت و آنتي باكتريال با استفاده از نانوذرات كربني زنجان زنجان
12 نیما جمشیدی دستگاه تزریق های داخل جلدی بادی اصفهان اصفهان
13 هیمن گل پیرا شبیه ساز سيستم‌هاي قدرت نوین سنندج کردستان
14 زهرا غیبی گام_ گزارشگر آماری تحت وب شیراز فارس
15 آرش واقف پایه های نشانگر مسیر خطا و حالت شبکه های توزیع برق گیلان گیلان
16 آرام رزاقی اصل معمار لیست( سامانه جامع معماری و ساختمان) تهران تهران
17 فرید ملک احمدی طراحی و ساخت دستگاه برش قطعات غیر فلزی اصفهان اصفهان
18 صباح معتمدی ارائه خدمات مکانمند با استفاده از تصاویر ماهواره ای، فتوگرامتری هوایی و Gis کرمانشاه کرمانشاه
19 محمدرضا آقایا طراحی و توسعه پلتفرم بازار خرید و فروش محصولات ایرانی (کسب و کارهای کوچک، خانگی و روستایی ایرانی) (با سلام) قم قم
20 عباس عسکری ساری طرح ثبت تجهیزات دارای سیم‌کارت (طرح رجیستری) تهران تهران
21 یوسف نادری اسپری خودپاک شونده کردستان کردستان
22 فرامرز امیری کروز کنترل هوشمند خودرو کرمانشاه کرمانشاه
23 نسترن رحیم داد سنتزالکتروشیمیایی نانو ذرات مغناطیسی مگنتایت به روش جدید و کاربرد آن درحذف یون‌های فلزات سنگین و رنگ های آلی همدان همدان
24 احسان درستکار طرح پارک کن تهران تهران
25 فرزاد عظیما _شبکه لرزه نگاری و صدور هشدار زلزله مبتنی بر تلفنهای هوشمند گرگان گلستان
26 کیومرث خانی امین جان بال هواپیما با قابلیت کنترل انحنای سطح آستارا گیلان
27 محمدرضا عبدلی پانل سنگ طبیعی اصفهان اصفهان
28 علی برق لامع پلتفرم مدیریت و کنترل فعالیت های فرزندان در فضای مجازی تهران تهران
29 محمدرضا ملکی ماشین مکانیکی شکستگیهای استخوانی اصفهان اصفهان
30 لقمان علی محمدیان دستگاه برداشت محصولات بوته ای کوتاه کرمانشاه کرمانشاه
31 منیر شالبافان بازیافت کلاژن از ضایعات زیستی قزوین قزوین
32 کیومرث خانی امین جان دبی سنج الکترونیکی هوشمند بدون نیاز به منبع تغذیه خارجی آستارا گیلان
33 فرهاد هاشمی طراحی و ساخت پلتفرم محتوای تعاملی با عنوان "کتابخانه تعاملی هزارافسان" اصفهان اصفهان
34 حسین کریمیان گلدان هوشمند اصفهان اصفهان
35 علی غوثی پلتفرم تبلیغات باکس اصفهان اصفهان
36 حسین کریمی پلتفرم آنلاین برنامه ریزی و خدمات عروسی( تالارنامه) اصفهان اصفهان
تعداد: 2300
تاریخ: 1397/10/01
لوگو
.برگزاركننده:  شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان   |   كليه حقوق اين سايت متعلق به جشنواره ملي فن آفريني شيخ بهايي ميباشد
Powered by DorsaPortal