لوگو تصویر
بخش مسابقه‌ای و دوره‌های آموزشی چهاردهمین جشنواره
برگزیدگان سیزدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی (95-96)

نتایج برگزیدگان سیزدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی (95-96)

برگزيدگان فن‌آفرينان شركت‌هاي نوپا

رتبه

نام و نام خانوادگي

نام شركت

نام طرح

جايزه

نفر اول

سیدمحمدرضا محمودیان

شرکت پیشران زمهریر آسمان

مخازن كرایوژنیك

تندیس زرین جشنواره

کمک هزینه شرکت در جشنواره اسلاش (کشور فنلاند)

تسهیلات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

نفر دوم

محمد عرفان

شرکت ایده‌پروران مشرق غزال

ارتقاء رتبه مجلات علمی الكترونیكی

لوح زرین جشنواره

تسهیلات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

نفر سوم مشترك

علیرضا شیردل

شرکت هوداك طب

چارت بینایی سنجی دیجیتال

لوح زرین جشنواره

تسهیلات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

فاطمه عيدي قلعه‌قاضي

شركت فناوران سبز دريا

نانو ماسك جلبك خليج فارس مكمل تغذيه پوست

لوح زرین جشنواره

تسهیلات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

 

برگزيدگان فن‌آفرينان شركت‌هاي رشدیافته

رتبه

نام و نام خانوادگي

نام شركت

نام طرح

جايزه

نفر اول

-

-

-

این بخش نفر اول نداشت

نفر دوم

حمیدرضا قلمکاری

شرکت سپاهان دانه پارسیان

ثبت اختراع و تولید انواع پیش مخلوط كنسانتره دامی تا سنجه 50 درصد با قابلیت افزایش كیفی و كنترل خوراك كامل دام

لوح زرین جشنواره

تسهیلات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

نفر سوم

هادی خواجه

شرکت اتوماسیون اداری حسیب

تولید سامانه برنامه و بودجه مبتنی بر بودجه‌ریزی عملیاتی و IPBS

لوح زرین جشنواره

تسهیلات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

 

برگزيدگان فن‌آفرينان شركت‌هاي تاثیرات اجتماعی

رتبه

نام و نام خانوادگي

نام شركت

نام طرح

تاثیرات اجتماعی

جايزه

نفر اول

 

حمید امیرسیدی

شركت كشاورزی و خدمات بین‌المللی هامون

گلخانه ایرانی فراز- گرمایش بدون نیاز به سوخت‌های تجدیدناپذیر و كاهش 75% مصرف آب و برق جهت سرمایش در تولید محصولات گلخانه ای

به دلیل تاثیر زیست محیطی، معیشتی و توسعه روستایی

تندیس زرین جشنواره

کمک هزینه شرکت در جشنواره اسلاش (کشور فنلاند)

تسهیلات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

** آقای مهدی جعفرنژاد از شرکت توسعه بازی‌های نوین آفرین(تبنا  با طرح طراحی، راه‌اندازی و بهره‌برداری از پارک علمی پروفسور بازیما به دلیل تاثیر آموزشی شايسته تقدير و دريافت لوح تقدير جشنواره

** آقای فردین قاسمی از شرکت فناوران زیست کره با طرح ساخت دستگاه نوین بوگیر و حذف گرد و غبار و مواد خروجی از دودکش‌های کارخانجات و صنایع به دلیل تاثیر زیست محیطی شايسته تقدير و دريافت لوح تقدير جشنواره


 

برگزیدگان طراحان کسب و کار- بخش آزاد

رتبه

نام و نام خانوادگي

نام طرح

جایزه

نفر اول

 

علي داوري دولت‌آبادي

احداث مجتمع توليد صنعتي دستگاه آنژيوگرافي و ملزومات آنژيوگرافي

تندیس زرین جشنواره

کمک هزینه شرکت در جشنواره اسلاش (کشور فنلاند)

7 عدد سکه بهار آزادی

نفر دوم

حديث سلطاني

سيستم نيمه اتوماتيك خودرو مختص خودروهاي يورو4

لوح زرین جشنواره

5 عدد سکه بهار آزادی

نفر سوم

عليرضا قنبري

توليد محلول ضد برف و ضد يخ مخصوص آسفالت بر پايه دولوميت

لوح زرین جشنواره

3 عدد سکه بهار آزادی

 

برگزیدگان طراحان کسب و کار- بخش المپياد دانشجويي

رتبه

نام و نام خانوادگي

نام طرح

جایزه

نفر اول

امين اسرافيلي

توليد درپوش ضدسرقت منهول با استفاده از كامپوزيت‌هاي پيشرفته سيماني

تندیس زرین جشنواره

کمک هزینه شرکت در جشنواره اسلاش (کشور فنلاند)

7 عدد سکه بهار آزادی

نفر دوم

احسان قرباني

توليد لوله، مخازن و مجموعه تأسيسات مدرن كامپوزيتي با قابليت ضد ترك، ضد خوردگي و انفجار

لوح زرین جشنواره

5 عدد سکه بهار آزادی

نفر سوم

زهرا هاشمی‌فر

نجات گونه هاي بومي با تكنيك هاي نوين

لوح زرین جشنواره

3 عدد سکه بهار آزادی

** خانم شيدا خزائي با طرح سامانه و متدولوژي براي هوشمندسازي و يكپارچه سازي كنترل و مديريت كيفيت صنعتي شايسته تقدير و دريافت لوح تقدير جشنواره

** آقاي حسين متقي فر با طرح سامانه تعاملي چشم ديجيتال شايسته تقدير و دريافت لوح تقدير جشنواره

 

برگزیدگان بهترین ارائه در بخش فرصت‌های سرمایه‌گذاری و فن‌آفرینی

ضمن تقدیر از ارائه خوب آقای امین اسرافیلی

رتبه

نام و نام خانوادگي

نام طرح

جایزه

نفر اول

-

-

این بخش نفر اول نداشت

نفر دوم

 

حامد شاهمیرزایی

فرمولاسیون و تولید انواع کودهای مایع سنتزی و ارگانیک

لوح زرین جشنواره

3 عدد سکه بهار آزادی

نفر سوم

-

-

-

** آقای احمد محسني سرشت با طرح توليد صنعتي و مكانيزه روغن كرمانشاهي به روش نوين شایسته تقدیر و دریافت لوح تقدیر جشنواره

** آقای حمیدرضا پروازی شندی با طرح پخش زنده و استریمینگ اینترنتی در بستر لحظه نگار شایسته تقدیر و دریافت لوح تقدیر جشنواره


 

جایزه بخش خصوصی و حامیان جشنواره به طرح‌های مسابقه‌ای ارائه شده در جشنواره سیزدهم

 

جایزه پیروز

رتبه

مدیرعامل شرکت

عنوان شرکت

عنوان طرح

جایزه

برگزیده بخش خصوصی

مهندمحمد جواد نصر اصفهانی

شرکت سبک بتن پرتیکان

تولید انواع سنگ های مصنوعی و پلیمری

جایزه نقدی و بورس تحصیلی در موسسه آموزش عالی آزاد آتیه ایرانیان IBS به ارزش 250 میلیون ریال

و لوح تقدیر و تندیس

 

جایزه شرکت پندار کوشک ایمن

رتبه

نام صاحب طرح

عنوان طرح

جایزه

برگزیده بخش خصوصی

شیدا خزایی

سامانه و متادولوژی برای هوشمندسازی و یکپارچه‌سازی کنترل و مدیریت کیفیت صنعتی

100 میلیون ریال جایزه نقدی

و لوح تقدیر و تندیس پندار

 

 

جایزه فن‌آفرینی برکت

جایزه

نام صاحب طرح

عنوان طرح

جایزه

جایزه در بخش فن‌آفرینی اجتماعی

محمد‌جواد خدابخشی

تولید سوپر جاذب نانویی برای مصارف کشاورزی

جایزه نقدی به ارزش 250 میلیون ریال

(اهدا کننده: بنیاد برکت)

جایزه در بخش فن‌آفرینی دانش‌بنیان

-    حمید رضا قهرمانی

-    مهدی کیانی

بیمه مبتنی بر مصرف هوشمند (بهینه)

جایزه نقدی به ارزش 250 میلیون ریال

(اهدا کننده: موسسه دانش‌بنیان)

 

 

جایزه بانک قرض‌الحسنه رسالت و انجمن حامیان فرهنگ قرض‌الحسنه

رتبه

نام صاحب طرح

عنوان طرح

جایزه

اول

حمید امیرسیدی

شرکت كشاورزی و خدمات بین‌المللی هامون

گلخانه ایرانی فراز- گرمایش بدون نیاز به سوخت‌های تجدیدناپذیر و كاهش 75% مصرف آب و برق جهت سرمایش در تولید محصولات گلخانه ای

3 عدد سکه بهار آزادی

و 100 میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه

دوم

محمد‌جواد خدابخشی

تولید سوپر جاذب نانویی برای مصارف کشاورزی

2 عدد سکه بهار آزادی

و 100 میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه

سوم

سولماز دری

کارآفرینی اجتماعی بوما

1 عدد سکه بهارآزادی

و 100 میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه

 

تعداد: 2574
تاریخ: 1396/02/11
لوگو
.برگزاركننده:  شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان   |   كليه حقوق اين سايت متعلق به جشنواره ملي فن آفريني شيخ بهايي ميباشد
Powered by DorsaPortal